Oferujemy Państwu najlepszą, przyjazną ekologii alternatywę dla produktów drewnianych na tarasy, balkony, ścieżki ogrodowe…

Dzięki komfortowym rozwiązaniom, jakie dają łatwe w utrzymaniu produkty kompozytowe nie ma konieczności po każdej zimie szorowania, impregnowania i malowania swojego tarasu. Proponowane systemy tarasowe, w przeciwieństwie do drewna nie reagują z mchem, są odporne na błoto, pleśń, termity i inne insekty. Podczas użytkowania tarasy najłatwiej jest czyścić wodą pod ciśnieniem.

Dzięki wytrzymałemu materiałowi kompozytowemu deski nie gniją ani nie rozszczepiają się, dzięki temu bezpiecznie mogą biegać po nich dzieci (i dorośli) na bosaka, bez obawy o wbicie się drzazgi w stopę.

Produkt zawiera drewno połączone z HDPE oraz bardzo ważne stabilizatory i środki wiążące, które chronią kolor odeskowania tych systemów tarasowych. Ekologiczny aspekt i wygląd naturalnego drewna idą w parze ze stabilną i trwałą jakością materiałów syntetycznych, co sprawia, że jest to idealne rozwiązanie do wykończenia okolic Twojego domu, ogrodu czy basenu.

 

taras z kompozytu, balustrada nierdzewna, balustrada ze szkłem